Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

MDC kompetences centrs

Industry Service Partner prasmju attīstības centrā Maintenance Development Centre (MDC) darbojas nozares zinošākie speciālisti, mūsu uzņēmuma darbinieki, kuriem ir uzkrāta ievērojama pieredze starptautiskos uzņēmumos (ABB, SKF, Schneider Electric u.c.).

Tā kā mēs sniedzam apkopes pakalpojumus klientiem daudzās nozarēs, šie pakalpojumi vienmēr jāpielāgo katra konkrētā klienta vajadzībām un specifikai, savukārt šādi speciālisti, kuri spētu šos darbus veikt, netiek sagatavoti nedz Latvijas, nedz pārējo Baltijas valstu tehniskajās augstskolās. 

Tehnisko apkopju, remontdarbu un vairāku citu darbu izpildes zināšanas parasti ir ļoti izkliedētas. Piemēram, iekārtu ražotājiem, vairumtirgotājiem, rezerves daļu piegādātājiem, iekārtu uzstādītājiem un, visbeidzot, iekārtu ekspluatētājiem var būt ļoti atšķirīgs zināšanu, prasmju un pat izpratnes līmenis par šīm iekārtām un to optimāli iespējamo darbību.

Kļūstot par vadošo daudznozaru un tehnisko pakalpojumu sniedzēju Latvijā, Industry Service Partner ir uzņēmies atbildību par šo tehniskās apkopes zināšanu sistematizēšanu, uzkrāšanu un ērtu nodošanu jaunajiem speciālistiem.

MDC darbības virzieni:

  1. iekārtu uzturēšanas un remontsaimniecības novērtējums;
  2. darbinieku zināšanu novērtējums;
  3. darbinieku apmācības;
  4. apmācību programmu izstrāde;
  5. labās prakses identificēšana, saglabāšana un pavairošana;
  6. pilnveides projekti (tikai ISP klientiem).

Uzziniet vairāk par apmācību iespējām un uzņēmuma darbības auditu, vai sazinieties ar mums, ja vēlaties sarunāt vizīti!