Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

FlexiMaint

Iekārtu vai sistēmu defekti var izraisīt nevēlamas dīkstāves un negatīvi ietekmēt uzņēmuma ražīgumu, drošumu, kā arī pakalpojuma kvalitāti.

Balstoties uz 20 darbības gadu pieredzi un liekot lietā mūsu īpašo pieeju, mēs esam pierādījuši, ka mūsu objektos ir iespējams sasniegt pasaules klases rādītājus iekārtu un sistēmu ražīgumam (iekārtu tehniskā pieejamība ap 99%).

Noslēdzot mūsu ISP FlexiMaint līgumu, mēs klientam maksimāli īsā laikā palīdzam sasniegt augstākos tehniskās pieejamības un uzticamības rādītājus, vienlaikus saglabājot optimālas aktīvu uzturēšanas izmaksas.

Aizmirstiet par dīkstāvēm un ļaujiet par tām uztraukties mums!

FlexiMaint servisa līgums parasti tiek slēgts ar termiņu no 3 līdz 5 gadiem. Tas ir optimāls laiks, lai klients spētu novērtēt sadarbības ieguvumus. Slēdzot FlexiMaint servisa līgumu, ISP uzņemas pilnu atbildību pār klienta fiziskajiem aktīviem, garantējot to nepārtrauktu un drošu darbību visā to dzīves cikla laikā.

FlexiMaint ir ar klientu speciālistu izstrādātā servisa koncepcija, kas balstīta uz kopīgu mērķu jeb KPI (Key Performance Indicators) izvirzīšanu un abpusēju sadarbību šo mērķu sasniegšanai.

Izvirzītie mērķi (KPI) var būt konkrēti ražošanas rādītāji, piemēram, iekārtu tehniskā pieejamība (Ta), laiks starp avārijas apstāšanās reizēm (MTBF), enerģijas patēriņš, kā arī organizatoriskie: attīstīt noteiktas kompetences, uzlabot darba drošības kultūru uzņēmumā u.c.

Optimāla iekārtu un sistēmu apkopju un remontu organizēšana var ievērojami samazināt uzņēmuma darbības izmaksas, uzlabojot produktivitāti un samazinot enerģijas patēriņu.

Veidojot ražošanas vai nekustamā īpašuma uzņēmuma aktīvu apkopes stratēģiju, būtiski ir izvēlēties pareizo metodiku. Svarīgi ir uzlabot aktīvu tehnisko stāvokli, tam tērējot optimālu resursu apjomu.

FlexiMaint pamatprincipu vislabāk raksturo šis attēls.

Klienta ieguvumi izmantojot FlexiMaint:

  1. Augstāka iekārtu (aktīvu) pieejamība
  2. Ēkām – augstāka energoefektivitāte un komforts
  3. Augstāka produkta vai pakalpojuma kvalitāte
  4. Pieeja ieteikumiem procesu zudumu (atgriezumu) samazināšanai
  5. Iespēja fokusēties uz savu pamatdarbību
  6. Rezerves daļu noliktavas uzturēšana (pārņemšana)
  7. Fiksētas / konkurētspējīgas aktīvu uzturēšanas izmaksas (paredzamība!)
  8. Pieeja labākajiem tehniskajiem speciālistiem un darbiniekiem
  9. Pieeja papildresursiem (pīķa noslodžu kompensācija un izlīdzināšana ar mūsu darbiniekiem, ekspertīzēm, apmācībām, zināšanu apmaiņa)

Uzņēmumu darbības efektivitāti var uzlabot ar prasmīgu aktīvu pārvaldību. Kā to paveikt, ir atkarīgs no tā, vai aktīvu uzturēšanā tiek ieguldīts ļoti maz vai arī pārāk daudz.

Lai uzlabot peļņas rādītājus, ir svarīgi noturēt uzturēšanas izmaksas un produktivitātes ieguvumus līdzsvarā.

Piesaki vizīti vai piesakies uz apmācībām mūsu MDC centrā!

Novērtējiet Jūsu pilnveides iespējas, veicot auditu, vai uzaiciniet mūs uz tikšanos!