Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

EI Analytic portāls

Ja nevēlies uztraukties par savas datora darbstacijas un programmatūras uzturēšanu, kā arī piekļūt saviem datiem attālināti – modernais mākoņdatu portāls EI ANALYITIC ir domāts tieši Tev! ERBESSD INSTRUMENTS izstrādātais portāls uzglabā visus nepieciešamos datus, paredzot vairāku viena klienta lietotāju vienlaicīgu pieslēgšanos no jebkuras vietas pasaulē.

Šajā vietnē var uzglabāt visus mērījumu datus, kas veikti ar WISER taustiem vai PHANTOM bezvadu sensoriem, apstrādāt to rezultātus, interpretēt problēmu nopietnības pakāpi, izmantojot mašīnmācību (t.s. Machine Learning) algoritmus, kā arī saņemt automātiskus sistēmas paziņojumus gadījumos, ja parādās ievērojamas atkāpes no parametriem, kurus var uzskatīt par atbilstošiem sistēmas korektai darbībai.

Ar dažādu, individuāli pielāgojamu informācijas paneļu (dashboards) izkārtojumu, vienā ekrānā var redzēt pārskatu par visu iekārtu parku. Turklāt, novirzes no normas var konstatēt arī tāds sistēmas lietotājs, kas nav vibrodiagnostikas speciālists.

EI Anlalytic portāla datiem var piekļūt arī izmantojot WISER VIBE PRO mobilo lietotni. Ar tās palīdzību iespējams veikt mērījumus, izmantojot maršrutus, kas izstrādāti EI Analytic portālā. Aplikācijā var redzēt tos pašus pārskatus (dashboards) par iekārtu stāvokli, kas izveidoti EI Analytic portālā.

Pirmā gada darbības laikā EI Analytic portāla izmantošana ir bez maksas (2 GB datu apjomam). Sākot ar otro gadu var izvēlēties: turpināt vai neturpināt saņemt šo pakalpojumu, izvēloties kādu no maksas plāniem.

Gada maksa atkarīga no datu apjoma, kas tiek uzglabāts mākonī. Mazākais plāns datubāzei līdz 10GB izmaksā ~100 EUR/mēnesī (bez PVN).

 

Papildu informācija par produktiem šajā grupā:

https://www.erbessd-instruments.com/online-condition-monitoring/

 

Sazinies ar mums, ja Tev ir jautājumi vai vēlme uzzināt vairāk par ERBESSD INSTRUMENTS produktiem un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem: