Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

Rotējošo iekārtu stāvokļa diagnostika

Kāpēc ieteicams izmantot prognozētās apkopes pieeju?

Vidēji astoņām no desmit dažādām iekārtām vai to elementiem defektu attīstība nepakļaujas “vienmērīga nodiluma” loģikai. Iekārtas ar vienādu varbūtību var iziet no ierindas šogad vai pēc 10 gadiem.

To izraisa dažādu, savstarpēji ietekmējošu apstākļu kombinācija: izgatavošanas kvalitāte, instalācijas kvalitāte, ekspluatācijas apstākļos radusies izkliede, apkopju prakse utml.

Kā rāda pieredze, avārijas remonti izmaksu ziņā ir 2-10 reizes dārgāki un arī laika patēriņš to veikšanai nereti ir 2-5 reizes ilgāks salīdzinot ar plānotajiem remontiem.
Turklāt, īpaši nepatīkami, ja salūzušās iekārtas vai elementa dēļ nav iespējams nodrošināt nepārtrauktību kādam svarīgam ražošanas procesam. Šāda veida zaudējumi nereti mērāmi tūkstošos eiro stundā, kurus atgūt praktiski vairs nav iespējams.

Labā ziņa, ka liela daļa no iekārtu defektiem attīstās pakāpeniski. Veicot iekārtu stāvokļa uzraudzību, iespējams laikus pamanīt potenciālās problēmas, kuras, savlaicīgi plānojot, iespējams novērst vēl pirms lielu problēmu parādīšanās. Populārākie parametri, kas spēj raksturot iekārtu “veselības stāvokli” ir vibrācijas, temperatūra, strāvas patēriņš, eļļas kvalitāte utml.

 

2023. gadā SIA Industry Service Partner kļuvis par ERBESSD INSTRUMENTS sadarbības partneri, lai saviem klientiem piedāvātu modernus, uz iekārtu stāvokļa uzraudzību balstītus uzturēšanas risinājumus un pakalpojumus.

Kāpēc tieši ERBESSD INSTRUMENTS? Šis piegādātājs spēj piedāvāt vienkārši ieviešamus, ekonomiski izdevīgus, atvērta tipa diagnostikas risinājumus.

Tieši tādēļ SIA Industry Service Partner šobrīd spēj nodrošināt saviem klientiem sekojošo:

  1. Palīdzam izvēlēties un iegādāties pareizo iekārtu stāvokļa uzraudzības risinājumu, ja vēlaties šo uzraudzību veikt paši.
  2. Uzraudzīt un uzturēt Jūsu rotējošās iekārtas, ja šo darbu vēlaties uzticēt mūsu uzņēmuma profesionāļiem.

 

ERBESSD INSTRUMENTS diagnostikas produktu pārskata tabula

ERBESSD INSTRUMENTS diagnostikas produktu pārskata tabula

 

1) Vibrāciju devējos ir sensors temperatūras kontroles mērījumam, kā arī ir speciāli, temperatūras mērījumiem paredzēti kontakta un bezkontakta sensori.

2) Izmantojot kameras ievērojama laika perioda (t.s.) time-lapse foto/video, iespējams fiksēt iekārtas ģeometrijas izmaiņas, ko izraisa termiskie izplešanās/saraušanās procesi.

3) Iespējams iegādāties ārējo optisko fāzes sensoru, kuru var pievienot WISER 3x un 1x sensoriem (izņemot WiSER mini, kur tas nav iespējams)

4) Rotācijas ātrumu ir iespējams netieši noteikt, analizējot uzņemto video.

Sazinies ar mums, ja Tev ir jautājumi vai vēlme uzzināt vairāk par ERBESSD INSTRUMENTS produktiem un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem: