Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

Digivibe MX vibrāciju analīzes un dinamiskās balansēšanas programma

Digivibe MX ir programma īstiem vibrodiagnostikas meistariem. To instalē un darbina uz MS Windows datora vai planšetes un tā ir pieejama četrās versijās:

Digivibe MX® Phantom: Pieejama bez maksas, iegādājoties kādu no PHANTOM komplektiem. Tā ļauj apskatīt mērījumu trendus, veikt mērījumu analīzi, kā arī pieslēgties EI Anlaytic mākoņpakalpojumam (atsevišķs produkts).

DigivibeMX® M10: iekļauj balansēšanas un populārākos vibrāciju analīzes rīkus (FFT, Time Wave Form, Harmonikas, utt.). Iegādājoties un izmantojot ERBESSD INSTRUMENTS balansēšanas darbagalda balstus, var veikt precīzo balansēšanu bez testa-svariņu izmantošanas.

DigivibeMX® M20: Iekļauj visas vibrāciju analizatora funkcijas kā Maršruti, ODS (Operation Deflection Shapes) modelēšana, FFT, gultņojumu defekti un transmisiju modeļi un vibrāciju analīze, izmantojot mašīnmācīšanās algoritmus (Machine Learning) individualizētai brīdinājumu līmeņu iestatīšanai.

Papildu iespējams savienoties ar mobilo lietotni WISER VIBE PRO, izmantojot QR kodu.

DigivibeMX® M30: iekļauj visu augstākminēto funkcionalitāti: visi programmrīki vienā pakā. Vibrāciju analīze + Balansēšana + PHANTOM monitorings + mašīnmācību rīki.

 

Papildu informācija par Digivibe MX angļu valodā:
https://www.erbessd-instruments.com/vibration-analyzers/

 

Sazinies ar mums, ja Tev ir jautājumi vai vēlme uzzināt vairāk par ERBESSD INSTRUMENTS produktiem un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem: