Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

Dragon Vision™ vibrāciju vizualizācija

Dragon Vision™ ir programmatūra, kas palīdz vizualizēt iekārtu kustību.

Video ieraksts, kas fiksē iekārtu palēninātas darbības kustības, izmantojot attiecīgus ieraksta iestatījumus (slow motion). Tam nav obligāti nepieciešama speciāla kamera – to var paveikt praktiski ar jebkuru viedtālruni. Iegūto video materiālu importē un apstrādā, izmantojot Dragon Vision™ programmatūru, kura nofilmētajos video kadros nosaka mikrokustības sub-pikseļu līmenī.

Galarezultātā šāds, pārspīlēti palēninātas kustības video, attēlo iekārtu vai elementu patiesā 2D kustību proporcionāli to kustībai reālas darbības laikā.

Kustības izšķirtspēja ir ~2,5 mkm filmējot no statīva, vai ~10 mkm filmējot bez statīva. Iekārtu kustības frekvenču diapazons <5500 [1/min] (<90 Hz), filmējot ar telefonu, kura SLO-MO kadrēšanas frekvence iestatīta uz 240 kadriem sekundē vai augstāk, ja izmantotā kamera to spēj.

Papildu informācija par Dragon Vision™ angļu valodā:

https://www.erbessd-instruments.com/dragon-vision/

Dragon Vision™ video analīze

Lai uzlabotu mērījumu precizitāti video var nokalibrēt ar ģeometriskā izmēra kalibru vai vibrāciju mērījumu piem. ar WISER sensoru vai tml.

Vizualizējot iekārtu vai tām pievienoto elementu vai stiprinājumu savstarpējo kustību, iespējams:

  • Pamanīt kustības tur, kur tām nevajadzētu būt: stiprinājuma vietas, plaisas elementos utml.
  • Ieraudzīt slodzes, spiediena, termiskās u.c. deformācijas.
  • Fiksēt pārvietojumu mikronu līmenī: termiskā izplešanās, mikro-kustības utml.

Papildus iespējams diagnosticēt sekojošas nepilnības: disbalansa izraisītas kustības, asu nesakritība, mehāniska stiprinājuma vai salāgojuma problēmas, brīvkustība, deformācijas slodzes ietekmē (piem. rāmji, spiedkatli utml.), izliekta vārpsta un/vai ekscentricitāte, rezonanses kustības, elementu pašfrekvences tests (t.s. Bump-test).

Sazinies ar mums, ja Tev ir jautājumi vai vēlme uzzināt vairāk par ERBESSD INSTRUMENTS produktiem un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem: